شماره : 2021
۶ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۴

مجمع بزرگ ۲۶ شهریور نشان داد تعاونی برای همه مهم است

معاون مالی اداری شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان: مجمع بزرگ ۲۶ شهریور نشان داد تعاونی برای همه مهم است اجتماع باشکوه بیش از دوهزار و ششصد سهامدار و دهها تن از مدیران شرکتها و دیگر میهمانان در تالار امام‌خامنه‌ای مجتمع فجر اهواز در تاریخ ۲۶ شهریورماه و برپایی مجمع عمومی پانزده ساعته انتخابات شرکت تعاونی فراتر

معاون مالی اداری شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان:

مجمع بزرگ ۲۶ شهریور نشان داد تعاونی برای همه مهم است

اجتماع باشکوه بیش از دوهزار و ششصد سهامدار و دهها تن از مدیران شرکتها و دیگر میهمانان در تالار امام‌خامنه‌ای مجتمع فجر اهواز در تاریخ ۲۶ شهریورماه و برپایی مجمع عمومی پانزده ساعته انتخابات شرکت تعاونی فراتر از تصور حاضر همگان بود و حضور این جمعیت بیسابقه اهمیت موضوع را نشان داد و اینکه سرنوشت تعاونی برای همه مهم است.

معاون مالی اداری شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان این مطلب را در خصوص رخداد تاریخی مجمع عمومی انتخابات تعاونی بیان کرد و گفت: با استقبال هزاران نفر از اعضا و رقابت کاندیداهای هیأت‌مدیره و بازرسان یک نشست تاریخی و شکوهمند شکل گرفت که باید گفت بزرگترین مجمع عمومی انتخاباتی تاریخ شرکت تعاونی فولادخوزستان بود. پیش از این در سال ۱۳۹۵ نیز یک انتخابات مهم در سطح سه هزار و پانصد عضو و ۸۹۵ رأی دهنده برای هیأت‌مدیره شرکت تعاونی برگزار شده بود.

کیوان کیانی‌فر اظهارداشت: علاوه بر داوطلبین و رأی‌دهندگانی که فعالانه در جریان برگزاری این مراسم مشارکت کردند، جمعی از مقامات استانی و مدیران عالیرتبه شرکتهای زیرمجموعه گروه فولادخوزستان نیز در نشست بزرگ مجمع عمومی یاد شده حاضر شدند و برای ساعاتی ناظر رقابت داوطلبین و استقبال چشمگیر اعضا بودند. وی تصریح کرد: این موضوع نشان میدهد که بسیاری نگاهها در محافل فولادی استان و شرکتهای مرتبط متوجه تعاونی ماست و شخصیتهای زیادی نسبت به پیشرفت و مسیر توسعه تعاونی اهمیت قائل هستند.

کیانی‌فر افزود: استقبال بینظیر سهامداران در این دوره از انتخابات بحدی بود که همگی شاهد بودیم اکثریت اعضای ساکن خوزستان و شاغلین آمده بودند. افراد زیادی هم که امکان حضور نداشتند با اعطای وکالت رسمی به دوستان مورداعتماد خود تلاش نمودند تا از روند رأی‌گیری عقب نمانند و نیابتا در تعیین سرنوشت دارایی مشترک خود دخیل شوند.

معاون مالی اداری تعاونی گفت: با وجود اینکه طبق سفارش اکید مدیریت محترم همه پیش‌بینی‌های لازم برای تسهیل مشارکت هرچه بیشتر اعضای ارجمند بعمل آمده بود، اما استقبال شایان توجهی که از سوی عموم سهامداران در این دوره شاهد آن بودیم عملا باعث شد حجم کارهای اداری بمنظور تکمیل فرآیند قانونی انتخابات تاحد زیادی فراتر از انتظار باشد که امیدواریم با همت همکاران بزودی به انجام کامل این وظیفه خطیر نائل شویم.

بگزارش خبرنگارما، در پی برگزاری مراسم انتخابات بزرگ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ طبق روال قانونی، تلاش کارشناسان مسئول تعاونی برای تنظیم اسناد مثبته و صورتجلسات مجمع همراه با مستندات مربوطه برای ارائه به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بمنظور کسب تاییدات لازم در بخشهای مالی اداری تعاونی ادامه دارد.

برپایه این گزارش، حجم انبوه مستندات همراه با مدارک مثبته و وکالتنامه‌های اعضا مستلزم کنترل مکرر بیش از ده هزاربرگ اسناد اداری میباشد که هم اکنون ده روز پس برگزاری مجمع‌عمومی انتخابات، با تلاش کارکنان متخصص شرکت تعاونی در قالب تیمهای کنترل و تنظیم مدارک مربوطه همچنان دنبال میشود.

شکوفه بایمانی کارشناس مالی تعاونی در این باره به خبرنگار ما گفت: این تفکر که شرکت تعاونی متعلق به خانواده فولادخوزستان است در بین مدیریت و همکاران بطور یکسان رایج است. براساس همین نگاه و احساس تعلق در محیط کار بوده که علیرغم حجم سنگین فعالیت طی شهریورماه گذشته کارکنان با شوق کامل به انجام وظیفه مشغول بوده‌اند.

بگفته خانم بایمانی اغلب کارکنان بخشهای مالی و اداری طی روزها و هفته‌های متوالی برای برگزاری دو مجمع عمومی مهم و بزرگ و یک نمایشگاه مهم همزمان لوازم التحریر برای دانش‌آموزان خانواده فولاد تلاش مستمر داشته‌اند. بطوریکه در تمام روزهای شهریور که از نظر تعطیلات رسمی ملی مذهبی کشور برای کارمندان ماهی با تعطیلی زیاد بود برای کارکنان شرکت تعاونی ماه تلاش و کوشش مجدانه شبانه‌روزی بدون وقفه‌ بود. در تمام مدت، کارکنان بخشهای مختلف مالی و اداری و سایر همکاران مستقر در فروشگاههای مرکزی و زیتون، آژانس، پشتیبانی و انبارها همگام با هم در حال ارائه خدمات روزانه به اعضا و خانواده‌های محترم بوده‌اند.

کارشناس مالی شرکت تعاونی تصریح نمود: انتخابات بزرگ شهریورماه یک مراسم تاریخی برای همگی محسوب میشود و تلاش ما این است که اسناد انتخابات یادشده بطور کامل و بدون هیچگونه نواقص و ایرادات قانونی به اداره تعاون ارسال شود. لذا دوهزار وششصد برگه سند مربوطه توسط تیم همکاران، طبق روال سنوات قبل و براساس مقررات دسته‌بندی، تنظیم و مرتب‌سازی شده است. لذا امیدواریم با دقت و پشتکاری که همکاران ارجمند بکاربرده‌اند توانسته باشیم خدمتی درخور و شایسته در برابر حضور چشمگیر اعضا در انتخابات بزرگ شهریورماه و تعیین سرنوشت شرکت تعاونی ارائه نماییم.

طاهره حسینی کارشناس امور اداری نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: مدیریت و اجرای همزمان سه پروژه مهم در شهریور ماه بیسابقه بود. برگزاری مجامع عمومی صورتهای مالی و انتخابات بزرگ همچنین برپایی یک نمایشگاه لوازم التحریر و پوشاک دانش‌آموزان بمدت یکهفته همراه با زمینه سازی لازم از مدتها قبل، نشانه ظرفیت بالا و توانمندی مدیریت و منابع انسانی تعاونی است. تمام همکاران در این مدت حتی در ایام تعطیلات پیگیر وظایف بوده‌اند و با همدلی و تلاش به این حد از موفقیت و پیشرفت نائل شدیم.

خانم حسینی افزود: به اعتقاد ما کار تیمی هماهنگ با هدف کسب رضایت اعضا مهمترین انگیزه همکاران در این تلاش فراگیر بوده که با هیچ معیار یا پاداش مادی قابل مقیاس نیست، هر چند که اعضای ارجمند و فرهیخته با تصویب پاداش مناسب در مجمع صورتهای مالی پاسخ این مساعی را دادند. امیدواریم بزودی همگی اعضا و کارکنان تعاونی نتایج این تلاش و حرکت جمعی را در توسعه فعالیتها و پیشرفتهای آینده ببینند.

پایان/…

 

*تصویر شاخص : دقایق اعلام نتایج شمارش آرا ، نیمه شب ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ تالار مجتمع فجر*

 

 

 

کیوان کیانی فر معاون مالی اداری

شکوفه بایمانی کارشناس امور مالی

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 2021 توسط امیرحسین نوری و در روز پنجشنبه 6 مهر 1402 ساعت ۱۸:۰۴:۴۳
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2018
۶ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۵

هفته وحدت خجسته باد

مقام معظم رهبری: “امروز بیش از همیشه اهمیت ابتکار امام راحل آشکار شده است؛ وحدت مذاهب اسلامی در گرایش‌های عمومی سیاسی و اجتماعی“   هفته وحدت بر عموم مسلمانان، گروه فولاد خوزستان و خانواده بزرگ فولاد خوزستان فرخنده و خجسته باد روابط عمومی شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان

مقام معظم رهبری:

امروز بیش از همیشه اهمیت ابتکار امام راحل آشکار شده است؛

وحدت مذاهب اسلامی در گرایش‌های عمومی سیاسی و اجتماعی

 

هفته وحدت بر عموم مسلمانان، گروه فولاد خوزستان و خانواده بزرگ فولاد خوزستان فرخنده و خجسته باد

روابط عمومی شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 2018 توسط امیرحسین نوری و در روز پنجشنبه 6 مهر 1402 ساعت ۱۷:۵۵:۱۸
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2012
۲ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۳:۴۰

گرامیداشت هفته دفاع مقدس

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 2012 توسط مدیر سایت و در روز یکشنبه 2 مهر 1402 ساعت ۰۳:۴۰:۳۴
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2001
۲۸ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶

برگزاری انتخابات پرشور تعاونی در بزرگترین مجمع عمومی ۱۵ ساعته

باحضور پرشمار و بیسابقه اعضا در تالار امام خامنه‌ای مجتمع فجر اهوازانجام شد: برگزاری انتخابات پرشور تعاونی در بزرگترین مجمع عمومی ۱۵ ساعته  انتخابات هیأت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان در یکی از بزرگترین نشستهای مجامع تعاونی در روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور و مشارکت هزاران نفر از اعضا در یک


باحضور پرشمار و بیسابقه اعضا در تالار امام خامنه‌ای مجتمع فجر اهوازانجام شد:

برگزاری انتخابات پرشور تعاونی در بزرگترین مجمع عمومی ۱۵ ساعته 

انتخابات هیأت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان در یکی از بزرگترین نشستهای مجامع تعاونی در روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور و مشارکت هزاران نفر از اعضا در یک نشست ۱۵ ساعته در محل تالار امام خامنه‌ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما، انتخابات پرشوراین دوره که برای نخستین بار پس از چند مرحله افزایش اعضای تعاونی تا بیش از ۸۵۰۰ عضو به انجام رسید، بیش از دوهزار و ششصد تن از اعضای شرکت تعاونی کارکنان فولاد خوزستان، آرای خود را در حضور نمایندگان اداره تعاون در جلسه مجمع‌عمومی عادی بطور فوق‌‌العاده در نوبت‌دوم به صندوقهای رای ریختند. سپس شمارش آرا آغاز گردید که تا پاسی از نیمه شب بطول انجامید.

این گزارش حاکیست، در ابتدای نشست یاد شده، علی جهان بین در سخنانی ضمن دعوت از حاضرین به همکاری در حفظ نظم و دقت در رعایت الزامات قانونی برگزاری انتخابات، از داوطلبین تشکیل هیأت رئیسه خواست در جلوی سن قرار گیرند تا طبق روال درصورت اخذ رأی مثبت حاضرین، مسئولیت ادامه جلسه و اداره فرآیند انتخابات برعهده ایشان قرار گیرد.

برپایه این گزارش، آقایان محموداکابر بعنوان رئیس هیأت رئیسه، رامین حکیمی نائب رئیس، حمید دریس پور، منشی، علی موریس، سیدعادل حسینی، هوشنگ اصلاحی و محمد شوهانی بعنوان ناظرین انتخاب و در جایگاه قرار گرفتند.

سپس به هریک از نامزدهای انتخاباتی وقت کوتاه دو دقیقه‌ای داده شد تا ضمن معرفی خود در پشت تریبون درباره برنامه‌هایشان با اعضای حاضر در تالار صحبت کنند و بلافاصله بعد از آنروند انتخابات با آغاز اخذ رأی اعضا در صندوقهای دوگانه هیأت مدیره و بازرسان آغاز گردید.

بنابراین گزارش اعضا بهنگام ورود به مجتمع فرهنگی فجر و پیش از وارد شدن در تالار امام خامنه‌ای، مشخصات خود را در سیستمهای تعبیه شده وارد نموده و کارتهای مخصوص رأی ‌گیری را دریافت نمودند. بمنظور راحتی رآی‌دهندگان، در دو رنگ متفاوت، برگه هیأت مدیره با پنج جای خالی نام و کد و برگه بازرسین، با سه جای خالی نام با کد طراحی شده بود. عوامل اجرایی دو صندوق مخصوص و جداگانه نیز برای جمع‌آوری آرا در جلوی سن قرار داده بودند. بدین ترتیب در حدود  ساعت یک بعدازظهر یکشنبه، ۲۶ شهریور دربهای ورودی بسته و شمارش آرا آغاز شد که تا سی دقیقه پس از نیمه شب یعنی ساعت ۱۲ و سی دقیقه به پایان رسید.


آخرین نتایج بدین شرح بر تابلوهای شمارش روی سن مراسم درج گردید:

نتایج بخش هیأت مدیره بترتیب اکثریت آرا:

۱-      حبیب‌اله رضایی  ۱۲۸۹ رأی

۲-      کرامت رضایی       ۱۱۸۰ رأی

۳-      داریوش احمدی   ۱۱۷۵ رأی

۴-      علی جهان‌بین     ۷۶۱ رأی

۵-      نجفعلی بهوندی    ۷۰۱ رأی

۶-      کاوه طالبی          ۶۸۴ رأی

۷-      بابک بهادری         ۶۶۶ رأی

۸-      اسکندر بیرانوند      ۶۶۳ رأی

۹-      محمد پوریافر        ۵۱۸ رأی

۱۰-  امین دوست‌علی‌وند  ۴۸۵ رأی

۱۱-  فرهاد علیجانی      ۴۴۲ رأی

۱۲-  کورش امامی        ۳۱۵ رأی

۱۳-  سیدمحمدرضا بینا  ۲۴۶ رأی

۱۴-  سیاوش مرادی      ۱۱۵ رأی

۱۵-  عبدالله کلاه‌کج    ۸۴ رأی

۱۶-  غلامرضا سفالی      ۳۲ رأی

۱۷-  حسن بهاری          ۳۲ رأی

۱۸-  رحمن معینی       ۱۲ رأی

۱۹-  کاووس ارزانی‌بیرگانی ۲ رأی 

 

نتایج بخش بازرسان بترتیب اکثریت آرا:

۱-    سیدمحمدجواد موسوی‌شوشتری  ۸۶۵ رأی

۲-    ظهراب مرادی        ۶۲۲ رأی

۳-    نوراله احمدی          ۵۶۴ رأی

۴-    غلامرضا حسینی     ۵۳۶ رأی

۵-    مصطفی حدادزاده‌شوشتری    ۴۴۶ رأی

۶-    فرخ زنگنه             ۴۰۶ رأی

۷-    مهدی شهریاری      ۳۱۸ رأی

۸-    عبدالحسین حریزی                  ۲۷۵ رأی

۹-    حیدر کریمیان        ۲۴۸  رأی 

۱۰-                     موسسه غیرتجاری ابتکارحساب آریا             ۲۱۲ رأی

۱۱-                     موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آگاهان تراز توس    ۱۳ رأی

اضافه میشود بمنظور برگزاری مراسم انتخابات یاد شده، از مدتی پیش، برنامه‌ریزی و تلاش های متعددی تحت نظارت هیأت مدیره و مدیریت تعاونی صورت گرفت و این تلاشها در روزهای منتهی به مراسم توسط تمامی کارکنان تعاونی بصورت متراکم و شبانه‌روزی ادامه یافت بطوری که در برخی ایام، خصوصا در تلاقی با برنامه نمایشگاه بزرگ لوازم‌التحریر برای خانواده فولاد، تمامی فعالیتهای فروشگاهی و آژانس تعاونی تحت الشعاع قرار گرفت.. فعالیتهای تبلیغی و انتخاباتی نیز در ماههای اخیر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و نشستهای متعدد حضوری توسط اعضای علاقمند و کاندیداها دنبال میشد و باعث گردید امسال انتخابات پرشوری نسبت به تمامی دوره‌های پیشین با شکوه تمام برگزار گردد..

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 2001 توسط مدیر سایت و در روز سه شنبه 28 شهریور 1402 ساعت ۱۰:۵۶:۲۹
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1998
۲۸ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۲:۳۳

پیام تشکر بازرسان تعاونی به اعضای محترم

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 1998 توسط مدیر سایت و در روز سه شنبه 28 شهریور 1402 ساعت ۰۲:۳۳:۱۱
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1993
۲۷ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۲

پیام تشکر مدیرعامل از اعضای تعاونی

اراده خداوند بر این قرار گرفت تا همزمان با آغاز موسم ربیع اهل البیت علیهم السلام و در تالاری مزین به نام مبارک امام خامنه‌ای و فجر، جلسه مجمع عمومی انتخاباتی ما جشن اتحاد و آزمون اخلاق نیز باشد که خوشبختانه خانواده بزرگ تعاونی از این تجربه نیز سربلند بیرون آمد و نشان داد همپای رشد کمی و کیفی و بیش از دوبرابر شدن جمعیت اعضای تعاونی در سالهای اخیر، بالندگی و شایستگی مردم‌سالاری را نیز بهمراه داشته است.  ؛

بنام دوست، که تنها نکوست

اراده خداوند بر این قرار گرفت تا همزمان با آغاز موسم ربیع اهل البیت علیهم السلام و در تالاری مزین به نام مبارک امام خامنه‌ای و فجر، جلسه مجمع عمومی انتخاباتی ما جشن اتحاد و آزمون اخلاق نیز باشد که خوشبختانه خانواده بزرگ تعاونی از این تجربه نیز سربلند بیرون آمد و نشان داد همپای رشد کمی و کیفی و بیش از دوبرابر شدن جمعیت اعضای تعاونی در سالهای اخیر، بالندگی و شایستگی مردم‌سالاری را نیز بهمراه داشته است.

اعضای ارجمند، شما حماسه‌سازان روز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ در تاریخ شرکت تعاونی هستید که علیرغم همه مشکلات روزگار و کاستی‌ها و سازهای مخالف دشمنان دین و میهن، در مجمع عمومی انتخابات تعاونی صمیمانه و مصمم در کنار هم نشستید.

تبرک حضور گرم تک تک عزیزان، بیش از دوهزار و ششصد عضو فرهیخته، دوهزار و ششصد فروغ تابناک از برادری، تعهد اجتماعی و همدلی برای زمینه‌سازی پیشرفتهای آینده، در عین برخورداری از تنوع سلیقه‌ها که حال طبیعی هر خانواده بزرگ است، از برکات اجتماع باشکوه ۲۶ شهریور بود.

این همه نعمت و عنایت الهی در عین حال، رسالت و مسئولیت جمع مدیریت پیشین و همه داوطلبان جدید و صاحب نام مجموعه را سنگین‌تر ساخته است.

 

اینجانب داریوش احمدی، دوست و همراه شما در نزدیک به دو دهه و نیم گذشته، اکنون که در مسیر خدمت به حکم تقدیر راهی مرحله دیگری می‌شوم، مایلم یک بار دیگر از همگان تشکر نموده، عهد و پیمانم را با خدای خویش و شما سروران گرامی تجدید نمایم.

ابتدا وظیفه می‌دانم از همگی عزیزان عضو و سهامدار تعاونی سپاس و تقدیر نمایم و تبریک بگویم بخاطر برگزاری حماسه انتخابات پرشور روز ۲۶ شهریورماه، که انشاءالله در تاریخ شرکت تعاونی بعنوان یک موفقیت بزرگ و نقطه عطف افتخارآمیز به ثبت خواهد رسید.

حماسه مجمع انتخاباتی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ همچنین برای این کمترین خدمتگذار، علی‌الخصوص تا همیشه و بیشمارتر از هزار و صد و هفتاد و پنج میلیون مرتبه، احساس دین قلبی نسبت به اعتماد و محبت اعضای ارجمند را فراهم نموده است.

بنفشه دوش به گل گفت و خوش نشانی داد

که تاب من به جهان طره فلانی داد

تنش درست و دلش شادباد و خاطر خوش

که دست دادش و یاری، به ناتوانی داد

چه خوش فرمود حافظ شیرین سخن، هرکس که طعم یاری رساندن به انسانها را چشید، در زندگی بجز خدمت به خلق به هیچ سوی دیگری نخواهد چرخید.

اکنون که به ایام و لحظات ۲۵ سال گذشته می‌نگرم، از خود بجز کاستی در انجام وظیفه و از شما بجز خوبی و بزرگ منشی در بخشش نمی‌یابم.

امیدوارم همچون گذشته، همواره مشمول لطف و عنایت بزرگواران قرار گیرم و همگی از این حقیر بگذرید.

با آرزوی بهترینها برای همه شما و توفیق روزافزون برای منتخبان اعضا در مجمع بزرگ و فراموش نشدنی ۲۶ شهریور؛

و به امید روزهای درخشان بیش از پیش در زندگی خانواده بزرگ گروه فولادخوزستان و تعالی نام شرکت تعاونی کارکنان فولادخوزستان

داریوش احمدی

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 1993 توسط مدیر سایت و در روز دوشنبه 27 شهریور 1402 ساعت ۲۰:۲۲:۱۷
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1990
۲۳ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱:۴۱

رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تسلیت

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 1990 توسط امیرحسین نوری و در روز پنجشنبه 23 شهریور 1402 ساعت ۰۱:۴۱:۲۷
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1980
۱۹ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۵

مایحتاج ۹ ماه سال تحصیلی جدید در ۱۲ قسط

برای امیدهای خانواده فولاد خوزستان در نمایشگاه بزرگ لوازم التحریر؛ مایحتاج ۹ ماه سال تحصیلی جدید در ۱۲ قسط نمایشگاه بزرگ لوازم التحریر، پوشاک و بازیهای فکری کودکان خانواده فولاد عصر روز شنبه هجدهم شهریورماه با استقبال گرم خانواده‌ها در محل سالن تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرک فولاد آغاز بکار کرد. خانواده بزرگ فولاد

برای امیدهای خانواده فولاد خوزستان در نمایشگاه بزرگ لوازم التحریر؛

مایحتاج ۹ ماه سال تحصیلی جدید در ۱۲ قسط

نمایشگاه بزرگ لوازم التحریر، پوشاک و بازیهای فکری کودکان خانواده فولاد عصر روز شنبه هجدهم شهریورماه با استقبال گرم خانواده‌ها در محل سالن تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرک فولاد آغاز بکار کرد.

خانواده بزرگ فولاد خوزستان میتوانند مایحتاج ۹ ماه سال تحصیلی دانش آموزان و کودکان خود را در این نمایشگاه در اقساط بلندمدت  ۱۲ ماهه بمدت پنج روز انتخاب و خریداری نمایند.

برپایه این گزارش، نمایشگاه بزرگ لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش و بازیهای فکری کودکان خانواده فولاد به ابتکار روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان و با همکاری شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولادخوزستان در محل سالن تربیت بدنی و تفریحات سالم فولادخوزستان واقع در شهرک دویست دستگاه برپا شده است.

بگزارش خبرنگارما نمایشگاه یاد شده در استقبال از سال تحصیلی جدید و بمنظور رفاه خانواده بزرگ فولاد خوزستان، در مساحت بیش از یکهزارمتر مربع و با حضور دوازده فروشگاه، موسسه و نهاد فرهنگی از استان خوزستان و کلانشهر اهواز دیروز شنبه آغاز بکار کرد و تا ۲۲ شهریور ماه بمدت چهار روز دیگر برقرارمیباشد.

این گزارش حاکیست، بنابر اطلاع از اولین روز برپایی و استقبال خانواده‌ها، جدیدترین محصولات مورد نیاز دانش آموزان بصورت خرید اقساطی دوازده ماهه برای تامین نیازهای فرهنگی آموزشی امیدهای خانواده بزرگ فولاد خوزستان در این نمایشگاه عرضه میشود.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولادخوزستان نیز در نمایشگاه یاد شده غرفه دارد.

انتظار میرود عرضه محصولات فرهنگی و پوشاک با کیفیت و قیمت مناسب در نمایشگاه بزرگ روابط عمومی فولادخوزستان، در آستانه سال تحصیلی جدید تا پایان هفته جاری، با استقبال گسترده‌ علاقمندان مواجه شود.

 

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 1980 توسط امیرحسین نوری و در روز یکشنبه 19 شهریور 1402 ساعت ۱۷:۵۵:۴۶
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1977
۱۹ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۲

همه چیز برای انتخابات پرشور تعاونی مهیاست

داریوش احمدی مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان: با تکیه بر لطف خداوند، حضور و همدلی تمام اعضا؛ همه چیز برای انتخابات پرشور تعاونی مهیاست با تکیه بر لطف خداوند، حضور و همدلی تمام اعضا همه چیز برای انتخابات پرشور تعاونی کارکنان در تالار فجر اهواز در بیست و ششم شهریورماه مهیاست. داریوش احمدی مدیرعامل شرکت تعاونی

داریوش احمدی مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان:

با تکیه بر لطف خداوند، حضور و همدلی تمام اعضا؛

همه چیز برای انتخابات پرشور تعاونی مهیاست

با تکیه بر لطف خداوند، حضور و همدلی تمام اعضا همه چیز برای انتخابات پرشور تعاونی کارکنان در تالار فجر اهواز در بیست و ششم شهریورماه مهیاست.

داریوش احمدی مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان فولاد خوزستان با اعلام این مطلب به خبرنگار ما افزود: این دوره اولین مجمع انتخاباتی شرکت تعاونی است که پس از همه‌گیری کرونا برگزار میشود و انتظار داریم با همراهی اعضای فرهیخته، شاهد رقابت پرشور و عادلانه داوطلبین محترم هیأت‌مدیره و بازرسین باشیم تا برگ زرینی در تاریخ شکوفایی تعاونی به ثبت برسد.

این عضو هیأت مدیره تعاونی با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی همکاران بخش مالی اداری در انجام هماهنگیهای لازم برای برگزاری مجمع صورتهای مالی در بعدازظهر روز شنبه هجدهم شهریورماه گفت: مجمع یاد شده که با تلاش عزیزان برگزار ‌گردید، تجلی اراده جمعی و مقدمه ضروری برای برکزاری انتخابات جدید ما محسوب می‌شود و علیرغم همه محدودیتها و تقارن آن در روزهای اخیر با ایام راهپیمایی بزرگ اربعین و نمایشگاه همزمان لوازم التحریر برای دانش‌آموزان خانواده فولاد، و مشکلات شرجی و گرمای اهواز، همه عوامل دست به دست هم دادند تا هیچ تاخیری در خدمت به اعضای ارجمند و پیش‌بینی مقدمات قانونی پیش نیاید.

داریوش احمدی تاکید کرد: خوشبختانه امروز میتوانم خدمت هیأت‌مدیره محترم و همه اعضای ارجمند عرض نمایم که از هر بابت آسوده خاطر باشند، همگی اعضا چه شاغل و چه بازنشسته بی هیچ تفاوتی میتوانند بدون دغدغه ‌اضافی تنها به انتخاب افراد اصلح و حضور یکپارچه در مجمع انتخابات بیندیشند.

احمدی درخصوص ساعت برگزاری مجمع آتی گفت: بدلیل محدودیت امکانات شهرک فولاد ناچار به امکانات کلانشهر اهواز روی آوردیم و همانطور که همه دوستان مطلع هستند، استان عزیزمان در این زمینه متاسفانه با محدودیتهای زیادی  مواجه میباشد. لذا انتخابهای بسیار محدودی که پیش روی بخش تدارکات بود موجب تعیین ساعت ده صبح برای جلسه مجمع عمومی انتخابات شد که بخاطر هماهنگی با  همین محدودیتها صورت گرفت.

از سوی دیگر بمنظور تسهیل امور در زمینه ارائه فرمهای درخواست وکالت، یخش اداری را موظف نمودیم در تمام مهلت مقرر حتی در ایام تعطیل خدمات مربوطه را به اعضای عزیز متقاضی ارائه دهند.

داریوش احمدی در پایان خطاب به اعضای شرکت تعاونی گفت: با توجه به اینکه در روزهای اخیر باتلاش همکاران بطور فشرده تمامی امکانات شرکت را برای تسهیل امور بکار گرفته‌ایم، از جمله آن، مجامع مهم روز هجدهم شهریور و هفته آتی و نیز نمایشگاه بزرگ هفته جاری بمنظور تامین رضامندی و راحتی دوستان عضو و خانواده‌ها و دانش‌آموزان، امیدواریم همه مخاطبین بزرگوار از هم اکنون در این برنامه‌ها کمبودهای کار را بر همکاران بخشهای مختلف تعاونی ببخشند و روزبروز شاهد شکوفایی و پیشرفت شرکت تعاونی مان باشیم.

  

 

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 1977 توسط امیرحسین نوری و در روز یکشنبه 19 شهریور 1402 ساعت ۱۷:۵۲:۱۸
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1965
۱۹ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۰:۰۹

تصویب سود و عملکرد در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق ‌العاده نوبت دوم تعاونی

باحضور هیأت‌مدیره و اعضا در تالار مهر اهوازبرگزارشد: تصویب سود و عملکرد در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق ‌العاده نوبت دوم تعاونی   با حضور هیأت مدیره و جمعی از اعضای شرکت تعاونی کارکنان فولاد خوزستان و نمایندگان اداره تعاون، جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق ‌العاده نوبت دوم تعاونی عصر امروز، شنبه هجدهم

باحضور هیأت‌مدیره و اعضا در تالار مهر اهوازبرگزارشد:

تصویب سود و عملکرد در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق ‌العاده نوبت دوم تعاونی

 

با حضور هیأت مدیره و جمعی از اعضای شرکت تعاونی کارکنان فولاد خوزستان و نمایندگان اداره تعاون، جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق ‌العاده نوبت دوم تعاونی عصر امروز، شنبه هجدهم شهریورماه در محل تالار مهر در منطقه لشکر اهواز برگزار شد.

در این جلسه اعضای حاضر ضمن استماع گزارشات رسمی براساس مفاد دستورجلسه قانونی، با توزیع ۱۷۰ میلیون ریال سود برای هر سهام کامل هریک از اعضا موافقت کردند.

بنابر این گزارش، این نشست با حضور ۱۲۴ نفر از اعضا رسمیت یافت و ابتدا آقای علی جهان بین رئیس هیأت مدیره ضمن خوشامدگویی و اعلام رسمیت جلسه، از اعضای داوطلب خواست تا بمنظور انتخاب هیأت رئیسه، روبروی تریبون قرار گیرند.

آقایان ابوالقاسم ممبینی بعنوان رئیس، حمید دریس‌پور، محمدهادی نیسی، خیراله کمایی، ایرج کریمی، سیاوش مرادی و حسن براتی زاده دیگر اعضای منتخب بودند که بر روی سن رفتند و مدیریت ادامه جلسه را برعهده گرفتند.

طی نشست نزدیک به سه ساعته امروز،  بترتیب گزارش عملکرد هیأت مدیره و بازرسین، گزارش حسابرس قانونی درخصوص صورتهای مالی، تغییرات اعضا و سرمایه، طرح و تصویب صورتهای مالی سال ۱۴۰۱ و اتخاذ تصمیم درباره نحوه تقسیم سود و خط مشی آتی شرکت تعاونی مورد بررسی و تصویب اعضای حاضر قرار گرفت.

برپایه این گزارش، در این جلسه آقای بهزاد خلفی که بهمراه سرکارخانم سعیده سعیدی بعنوان نمایندگان قانونی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی غرب اهواز حضور داشتند، در ابتدای مذاکرات، آقای خلفی توضیحاتی را درباره رعایت موارد قانونی در نشست خطاب به اعضا ارائه نمود.

سپس گزارش عملکرد هیأت مدیره و بازرسین توسط آقایان داریوش احمدی و ظهراب مرادی قرائت شد و به سوالات و ابهامات اعضا درخصوص موارد مطرح شده پاسخهای لازم داده شد.

در ادامه جلسه حسابرس مستقل نیز طی گزارشی بطور کلی عملکرد مالی شرکت تعاونی در سال مالی ۱۴۰۱ را تایید نمود و کلیات آن را خالی از ابهام اعلام کرد.

همچنین مواردی از جمله پاداش هیأت مدیره و بازرسین و نیز نحوه تصفیه حساب با اعضا یا ورثه اعضای مستعفی سالهای گذشته و همچنین پرداخت معادل دوماه حکم حقوقی به کارکنان شرکت تعاونی بعنوان پاداش عملکرد مورد تصویب مجمع عمومی قرار گرفت.

در پایان آقای داریوش احمدی طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از زحمات همکاران هیأت‌مدیره، بازرسین و کارکنان شرکت تعاونی، از اعضای حاضر تعاونی بخاطر قبول زحمت و ابراز نظر و تصویب موارد قانونی در نشست بطور ویژه تقدیرنمود.

داریوش احمدی و دعوت از همگان به همدلی، وحدت و برادری

مدیرعامل شرکت تعاونی با اشاره به نزدیک بودن زمان مجمع انتخابات در هفته آتی از تمامی اعضا خواست در فرصت باقیمانده، ضمن مشارکت در فعالیتهای تبلیغی بمنظور ترویح کاندیداهای مورد نظر خود، براساس فرهنگ مخصوص خانواده بزرگ فولاد و رعایت اخلاق انتخاباتی، به برگزاری پرشور و منظم انتخابات کمک نمایند.

احمدی در پایان گفت: به یاری خداوند، سه سال آتی دوران شکوفایی و توسعه جدیدی برای تعاونی کارکنان فولاد خوزستان خواهد بود.

پایان/.

داریوش احمدی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل

جلسه مجمع

هیأت رئیسه مجمع

میلاد مرادی حسابرس مستقل

ظهراب مرادی بازرس

ثبت شده در سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان طی شماره 1965 توسط امیرحسین نوری و در روز یکشنبه 19 شهریور 1402 ساعت ۰۰:۰۹:۴۳
© Copyright 2023 https://tmkfoolad.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر