سخن روز

قلم را آن زبان نبود که سر عشق گوید باز…

اعضای محترم تعاونی، سهامداران ارجمند و مخاطبان گرامی

باسلام و احترام و آرزوی سلامتی و آرامش برای دلهایتان

به یاری حق تعالی و بمناسبت خجسته بازنگری در فعالیت اطلاع رسانی شرکت تعاونی، تقارن این ایام را با “محرم حسینی” و “روز خبرنگار” و بزرگداشت شهدای والامقام مدافع حرم، نشانه قداست امر و وظیفه اطلاع‌رسانی دانسته، در ابتدا برای خویش در ادای این مسئولیت خطیر از خداوند رحمان و روح پرفتوح شهدا و امام شهداء ، علی‌الخصوص شهدای گرانقدر شرکت حماسی فولاد خوزستان استعانت می‌جوییم.

به امید تحکیم ارتباطات متقابل اجتماعی درون سازمانی میان شما بزرگوراران و مسئولین و مدیران، با ویرایش تصویری و محتوایی جدید در تارنمای رسمی این بنگاه مردم نهاد، در خدمت عزیزان فرهیخته و خانواده بزرگ فولاد خوزستان هستیم.

همینجا با خدای خود و مخاطبان گرامی پیمان می بندیم با تمام توان رسانه‌ای و تجربه جمعی همکاران در این تازه شدن، تلاش نماییم تا پنجره های شفاف، کارآمد و جذابی به قدمگاه چشم و دل یاران جان گشوده گردد.

علاوه بر این تارنمای بازنگری شده و نرم افزار آشنای شرکت تعاونی کانال‌های ارتباطی جدیدی نیز در شبکه‌های اجتماعی مختص اطلاع رسانی به اعضای ارجمند از این پس فعالیت نموده و در خدمت شما بزرگواران خواهد بود.

در گرماگرم تابستان ۱۴۰۲  کارکنان تلاشگر در جای جای ارکان شرکت‌تعاونی تولیدی‌توزیعی کارکنان فولادخوزستان، اکنون بسیار خرسندتر و مشتاق‌ترند چرا که:

در دوران شکوفایی و رشد فعالیتهای تعاونی و با هدف استمرار این مسیر پرافتخار، در راستای اهداف آن، یقینا میتوانند با همدلی و اعتمادسازی، راه پیشرفت و توسعه را در حوزه عملکرد تعاونی و شرکتهای زیرمجموعه هموارتر نمایند.

امیدواریم با کمک تمامی اعضا و سهامداران صاحب اندیشه و علاقمند، در جهت تسهیل اطلاع‌رسانی و تعامل بیش از پیش با مخاطبان خود از طریق تحکیم همسویی متقابل میان نیازها و ایده‌های ایشان با امکانات و برنامه های شرکت تعاونی، گامهای مهمی برداریم.

فرصت را غنیمت شمرده، بهترین دعاها را در حق سلامتی و شادکامی دوستان جان، در دل زمزمه می‌نماییم،

سپس امیدواریم فرصتهای ارتباطی رسانه‌ای نوین را بگونه‌ای کارآمد در جهت خبررسانی موثق و بموقع، بکار گیریم.

رهنمود مدیریت و هیأت مدیره محترم، میثاق تعهد و سرلوحه کار ما قرار دارد و براساس آن تلاش میکنیم تمام آنچه را تک تک اعضای فرهیخته مایلند درباره تعاونی و فعالیتهای پیرامون این محور اتحادمان بدانند، بشکلی رسا و زیبنده در محضر ایشان عرضه نماییم که خود جهاد تبیین امروز بشمار میرود.

کسب رضایت الهی و افزایش سطح رضایتمندی شما مخاطبین عزیز هدف ماست، مهمترین ذینفع شما هستید و افتخار خدمت برای ماست.

به امید شکوفایی‌ها و پیشرفت‌های بیش از پیش تعاونی و عزت و سربلندی خانواده بزرگ فولاد خوزستان

مدیر روابط عمومی