وام ویژه اشتغال به شرکت های تعاونی پرداخت می شود

وام ویژه اشتغال به شرکت های تعاونی پرداخت می شود

حجت اله مهدیان، مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال به شرکت های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی در سال ۹۶ خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران،‌حجت اله مهدیان از آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال به شرکت های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی در سال ۹۶ خبر داد

کد خبر : 1362
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۳:۱۱
حجت اله مهدیان، مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال به شرکت های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی در سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران،‌حجت اله مهدیان از آغاز پرداخت وام ویژه اشتغال به شرکت های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی در سال ۹۶ خبر داد و از متقاضیان این نوع تسهیلات بانکی خواست با مراجعه به شعب این بانک برای ثبت نام اقدام کنند. مدیرعامل بانک توسعه تعاون با بیان اینکه بانک توسعه تعاون هیچ محدودیتی برای پرداخت وام بانکی به متقاضیان فعال در بخش های صنعت، معدن، کشاورزی، خدمات، بازرگانی و مسکن ندارد اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این طرح را ۲۰ هزار میلیارد تومان دانست.
وی داشتن طرح توجیهی و افتتاح حساب بانکی در یکی از ۴۰۰ شعبه بانک توسعه تعاون را برای متقاضیان این نوع تسهیلات بانکی ضروری اعلام و تاکید کرد: میزان پرداخت وام بستگی به اندازه طرح توجیهی دارد و هیچ سقفی برای ان درنظر گرفته نشده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،‌مهدیان با اشاره به اینکه نرخ سود پیش بینی شده برای پرداخت وام به شرکت های تعاونی و سایر فعالان اقتصادی مطابق مصوبات شورای پول و اعتبار ۱۸ درصد است ابراز امیدواری کرد این نرخ در ماه های اینده کاهش یابد.
وی همچنین مجموع اعتبارات پیش بینی شده برای پرداخت تسهیلات بانکی به بنگاه های کوچک و متوسط را ۳۰ میلیارد تومان دانست و گفت: بانک توسعه تعاون نیز یکی از بانک های عامل برای پرداخت این نوع تسهیلات است.

برچسب ها :

ناموجود