نسخه اندروید تعاونی فولاد خوزستان

android-accessibility-service
ب

با سلام خدمت سهامدارن و اعضای محترم تعاونی فولاد خوزستان
باطلاع میرسانم که اپلیکیشن تعاونی فولاد خوزستان با قابلیت نصب روی کلیه گوشی های اندروید بجز گوشی های اپل( به دلیل تحریم ) به حضورتان معرفی و فعال می‌گردد.
راه اندازی نسخه اولیه این نرم افزار که در حال حاضر دارای اخبار هست , صرفا برای ورود کلیه سهامداران و مشتریان فروشگاههای تعاونی میباشد , بدیهی در روزهای آینده اخبار امکانات بیشتری در این نرم افزار افزوده خواهد شد.
پس از نصب نرم افزار هر نفر با ثبت کد ملی و کد پرسنلی خود که بعنوان رمزهای ورود افراد تعبیه شده اند , وارد نرم افزار شده و از امکانات آن استفاده میکند.
در حال حاضر کد ملی و کد پرسنلی بیش از ۱۰ هزار عضو و مشتری برای این نرم افزار تعریف شده و بدیهی است، غیر از این افراد کسی نمیتواند وارد آن شود.
در آینده کلیه اخبار , اطلاعیه ها , مجامع , معرفی فروشگاهها و کالاهای موجود , پاسخ به پرسش اعضا و مشتریان , نظرسنجی ها و……تعاونی صرفا از طریق این نرم افزار اطلاع رسانی خواهد شد.

مجدی نسب مدیر عامل تعاونی فولاد خوزستان

 

[dlbox dltitle=”لینک دانلود اپلیکیشن اندروید تعاونی فولاد خوزستان” dllink=”http://s7.picofile.com/file/8380334742/app_foolad.apk.html” dltype=”APK” dlsize=”3″ dlpass=”” ]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *