مجمع عادی سالیانه نوبت اول برگزار گردید

مجمع عادی سالیانه نوبت اول برگزار گردید

بسمه تعالی مجمع عادی سالیانه نوبت اول شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کارکنان فولاد خوزستان در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۵/۱ راس ساعت ۱۷ در محل سالن طوبی واقع در منازل ۲۰۰ دستگاه فولاد خوزستان برگزار گردید، که بعلت حد نصاب نرسیدن آن به نوبت دوم موکول شد. اما براساس تدبیر هیئت مدیره تعاونی با اعضای

کد خبر : 867
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵

بسمه تعالی

مجمع عادی سالیانه نوبت اول شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کارکنان فولاد خوزستان در روز یکشنبه مورخ ۹۶/۵/۱ راس ساعت ۱۷ در محل سالن طوبی واقع در منازل ۲۰۰ دستگاه فولاد خوزستان برگزار گردید، که بعلت حد نصاب نرسیدن آن به نوبت دوم موکول شد.

اما براساس تدبیر هیئت مدیره تعاونی با اعضای حاضر در مجمع، جلسه پرسش و پاسخ برای ایجاد تبادل نظرات و اخذ دیدگاههای حاضرین برگزار گردید. در این جلسه که در یک فضای صمیمی و دوستانه برگزار شد حاضرین در خصوص برنامه های آتی تعاونی نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و هیئت مدیره نیز ضمن دریافت این نظرات، مطالب و دیدگاههای خود را بیان داشتند ، این جلسه که حدود ۳ ساعت بطول انجامید ثمرات و باز خوردهای خوب و ثمر بخش را در پی داشت.

سرفصل مطالبی که در این جلسه مطرح شد عبارت بودند از:

۱- تغییر و اصلاح بندهای ۱۸ و ۴۶ اساسنامه تعاونی
۲- فروش بخشی از سهام شرکتهای زیر مجموعه شرکت سرمایهه گذاری به شرکت فولاد خوزستان
۳-ارزش گذاری سهام تعاونی
۴- عضو گیری جدید و …

انشالله با همدلی و همکاری بیش از پیش بتوانیم آینده ای روشن و افقی امیدوار کننده برای شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی فولاد خوزستان بسازیم.

ضمناً به اطلاع می رسانیم که به دلیل اینکه در اطلاعیه نوبت اول مجمع فوق العاده بجای کلمه “ماده” از کلمه “بند” استفاده شده است و اداره تعاون این را به عنوان دلیلی مبنی بر ابطال مجمع اعلام نموده، لذا مرحله دوم آن که میبایست در تاریخ یکشنبه ۹۶/۵/۱ برگزار می شد لغو گردید و مجمع نوبت سوم آن نیز که قرار بود در تاریخ ۹۶/۵/۲۴ برگزار شود نیز ملغی اعلام میشود.

بدیهی است بزودی مجدداً آگهی مجمع فوق العاده در تاریخ های جدید اعلام خواهد شد.

لازم به یاد آوری است نوبت دوم مجمع عادی سالیانه بر اساس اعلام قبلی در تاریخ ۹۶/۵/۲۴ در سالن چند منظوره ۲۰۰ دستگاه فولاد خوزستان راس ساعت ۱۷ برگزاری خواهد شد.

برچسب ها :

ناموجود